Амковет-Україна - ветеринарні препарати для тварин (м. Київ)

Консультації та детальна інформація за тел. + 38(044) 207 47 07, + 38(067) 219 21 99

Заснована в 2018 році, Амковет-Україна є ключовим відділом в міжнародній компанії AGRIMATCO, що спеціалізується на постачанні якісних ветеринарних препаратів відомих світових виробників для професійних ветеринарних фахівців. 

Компанія Амковет-Україна пропонує великий асортимент ветеринарних препаратів, які включають антибактеріальні засоби для тварин, седативи та протизапальні препарати з використанням в гінекології, а також протипаразитарні засоби.

Наша компанія розуміє важливість збалансованого харчування для тварин. Ми пропонуємо вітамінні препарати від виробника, які допомагають забезпечити повноцінне харчування для котів і собак.

Особливо популярним товарами нашої компанії є препарат АССУРІТІ ПЛЮС Спот Он для собак (розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення) для забезпечення широкого спектру захисту проти паразитів. А також КІК ТЕЙП таблетки для собак проти глистів.

Компанія прагне створити довгострокові партнерські відносини з ветеринарними фахівцями, надаючи їм доступ до найсучасніших і ефективних ветеринарних засобів на ринку.

Амковет-Україна - ваш надійний компаньйон у сфері ветеринарії, завжди готовий надати вам високоякісні рішення для здоров'я та благополуччя ваших тварин.