Український виробник меблів для тварин Dom Kot (м. Житомир) виготовляє: різноманітні будки для собак, ігрові кото-комплекси з гамаком, дерева для котиків з м'якими сходинками, дряпки та ін.

Оформити замовлення на будиночок для собак або кото-комплекс Dom Kot можна за тел. +38(097) 788 07 37

Меблі для тварин Dom Kot відрізняються використанням виключно якісних, екологічно безпечних та міцних матеріалів (з дерева, фанера або повністю обшиваються тканиною), що не завдають шкоди здоров'ю людей та тварин.

Кожна деталь будок для собак та кото-комплексів також обшивається поролоном товщиною 2 см для забезпечення комфорту та міцності.

В комплект до будиночків для котів/собак Dom Kot входить м'яка подушка, прошита та наповнена силіконізованим синтепоном, щоб забезпечити комфорт вашого котика або песика.

Стовпчики-когтеточки для котів використовуються повністю дерев'яні, виготовлені з цільного дерева, щоб забезпечити стійкість та довговічність конструкції.

Кожен замовлений кото-комплекс або будиночок Dom Kot (Житомир) буде міцним та прослужить довго, оскільки виробник приділяє особливу увагу якості виготовлення.

Крім того, використовуються канати трьох видів: джут, сизаль та бавовняний, для створення можливостей для дряпання та розваги кішок.

Іграшки та декор у вартість не входять.

Виробник Dom Kot готовий виготовити під замовлення будиночки та когтеточки враховуючи будь-які ваші побажання.