Frakishtak (м. Київ) – Перший український виробник інвалідних візків та ортопедичної продукції для тварин

Детальна інформація за тел. +38(098)684-36-82, +38(099)222-57-54

Frakishtak, виробляє інвалідні візки, ортопедичні вироби та аксесуари для реабілітації тварин, створюючи повноцінне життя для своїх пухнастих клієнтів.

Лінійки продукції Frakishtak:

Мобільність: виробник пропонує інвалідні візки (класичні, фронтальні, чотириколісні), ручні підтримки для тварин, що дозволяє їм вільно рухатися та долучатися до повсякденного життя. Замовлення можна зробити з будь-якої точки України, а доставка гарантує надійність та швидкість отримання необхідних засобів для реабілітації.

Ортопедія: Лінія включає в себе бандажі для грудних та тазових кінцівок, корсети для хребта та налокітники. Всі ці вироби можуть бути придбані як в наявності, так і під замовлення зі складу в Києві.

Гігієна: Frakishtak враховує потреби тварин у сфері гігієни, пропонуючи повзунки для паралізованих тварин, багаторазові поглинаючі пелюшки. Ці продукти спеціально розроблені для забезпечення чистоти та комфорту тварин, дозволяючи їм залишатися активними та щасливими.

Всі вироби Frakishtak розроблені з урахуванням потреб тварин і схвалені ветеринарними лікарями, вони є ефективними та безпечними для використання у реабілітації тварин.

Frakishtak – це не просто виробник, а команда фахівців, які об'єднані бажанням надавати якісні та інноваційні рішення для підтримки та догляду за тваринами з особливими потребами.