ЛКП «Лев» - ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин, завданням якого є зменшення чисельності безпритульних котів та собак на вулицях міста Львів, створення безпечних умов співіснування мешканців міста та безпритульних тварин, поширення інформації щодо гуманного ставлення до тварин, відповідальності власників за своїх улюбленців.

Місія ЛКП «Лев» - безпека львів'янам, захист тваринам.

Гуманне регулювання кількості безпритульних тварин здійснюється шляхом відловлювання безпритульних тварин на вулицях міста, проведення комплексної вакцинації від основних інфекційних хворіб, оброблення від паразитів (бліх, кліщів, гельмінтів), п’ятиденний карантин та стерилізація. У випадку, якщо у тварини виявлені хвороби, то проведення лікувальних заходів відбувається до стерилізації.

Працівники львівського комунального підприємства «Лев» займаються пошуком нових господарів та прилаштуванням підопічних за підтримки власного порталу http://lkplev.com/site/take-care, медіа та преси. Тварин, яких не вдалось прилаштувати, повертають на місце відлову за умови, що вони є здоровими, неагресивними та чіпованими (мають мікрочіп, введені дані в базу даних та позначені спеціальною кліпсою на вусі).

На базі підприємства створена Перша Комунальна Ветеринарна Клініка «Лев», де надаються терапевтивні, хірургічні, діагностичні і грумерські послуги, а також оснащена банком крові. Зароблені в клініці гроші використовують на потреби безпритульних тварин. Крім того, в клініці є соціальні ціни, які діють для певних категорій громадян і детальніше розписані на сайті https://lkplev.com/ua.

ЛКП «Лев» розташоване за адресою м. Львів, вул. Промислова, 56. Контактні номери: +38(068)535-45-45, +38(032)293-30-41