До уваги абітурієнтів та їх батьків!


Спеціальності «Харчові технології» та «Біотехнології та біоінженерія» є в переліку «Топ-10 найбільш затребуваних професій у світі».

Для майбутніх фахівців це:


- престижна робота у всьому світі;
- велика кількість робочих місць;
- кар’єрний ріст.

Сертифікати ЗНО з предметів для зарахування:

 

181 «Харчові технології»

  • Українська мова
  • Математика
  • Історія України або біологія, або іноземна мова, або географія, або фізика, або хімія

 

162 «Біотехнології та біоінженерія»

  • Українська мова
  • Біологія
  • Історія України або математика, або іноземна мова, або географія, або фізика, або хімія

 

У зв’язку з дефіцитом таких спеціалістів на ринку праці, попит на них перевищує пропозицію, у великих компаніях рівень зарплати випускників-технологів вищий за середній, а професійний ріст – позитивно динамічний. Тому, безперечно, варто звернути увагу на факультет харчових технологій та біотехнології у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

 

Освітня програма «Харчові технології»

Харчова промисловість України — це тисячі великих, середніх і малих підприємств, які виробляють понад 35% від загального обсягу промислової продукції. Харчова промисловість має складну структуру. До її складу входить більше 20 галузей, що виробляють як готову продукцію, так і напівфабрикати. Провідними галузями харчової промисловості України є молочна, м’ясна, цукрова, олійно-жирова, плодо-овочеконсервна, кондитерська, виноробна. Україна має дуже сприятливий природний, людський, геополітичний і ресурсний потенціал для розвитку харчової промисловості. Цей потенціал сьогодні успішно використовується – створюються нові великі і маленькі крафтові підприємства, розширяються і переобладнуються існуючі. Україні має усі шанси зайняти провідне місце на світовому продовольчому ринку.

Велика частина реалізованої продукції харчової галузі — це молочні і м'ясні продукти, хліб і хлібобулочні вироби, жири, цукор і кондитерські вироби, різноманітні напої та багато інших продуктів. Коли ми заходимо у наші продуктові магазини, то очі розбігаються від усього різноманіття. Асортимент продукції налічує тисячі найменувань. Кожен продукт своїм зовнішнім виглядом промовляє до нас з пропозицією скуштувати.
Є продукти, без яких неможливо уявити щоденний раціон людей різного віку – це молочні продукти, хліб, м’ясо і м’ясні вироби. Це – поживні, біологічно цінні продукти, які забезпечують наше здоров’я. Є продукти для задоволення – наприклад, кондитерські вироби. Сьогодні їх теж виготовляють згідно з сучасними вимогами і трендів у харчовій промисловості, тобто вони повинні бути безпечними і сприяти оздоровленню організму. Усі ці продукти виготовляють фахівці у галузі харчової промисловості – інженери-технологи.

Професія технолога вважається найблагороднішою. Він створює нові продукти, надаючи їм не тільки якнайкращого смаку, аромату чи зовнішнього вигляду, але й високих поживних і оздоровчих властивостей. Він виготовляє всі ці смачні й корисні продукти, забезпечуючи їм безпечність. Він проєктує нові підприємства, підбирає обладнання і організовує виробництво.

 

Хіба це не захопливо?!

 

Освітня програма «Біотехнології та біоінженерія»

Біотехнологія – це вже не фантастика, це нагальна потреба усіх галузей промисловості, медицини, сільського господарства! Може, саме у нас, саме зараз, Ви станете на порозі винайдення нових джерел енергії чи, втрутившись у геном, сконструюєте перспективні мікроорганізми-продуценти. Здобуваючи фах біотехнолога, Ви можете опанувати найсучасніші молекулярно-генетичні методи дослідження для одержання необхідних людині цільових продуктів.

Майбутні фахівці-біотехнологи вважаються цінними працівниками на підприємствах харчової, переробної, фармацевтичної, парфумерно-косметичної галузей промисловості та сільського господарства. Вони можуть працювати керівниками підприємств, завідувачами лабораторій, головними інженерами, технологами, викладачами ВНЗ тощо.

Біотехнологія – це цікаво, сучасно, перспективно!
Факультет харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького у Львові чекає на вас.

Facebook FakultetHTB

Instagram @fakultethtb