Крафтова майстерня зоотоварів My Friend (Дніпропетровська обл.), де кожен виріб створений з натхненням і любов'ю до ваших чотирилапих друзів.

Ексклюзивні зоотовари зроблені з природних матеріалів, щоб забезпечити вашим маленьким собачкам та котикам комфорт і затишок.

Асортимент зоотоварів від виробника My Friend містить:

Годівнички із ясеня для котів та собак замовити можна у виробника, Дніпро. Елегантні дерев'яні годівнички, стануть відмінним елементом декору вашого дому.

Миски My Friend власного виробництва можуть бути керамічні або з нержавіючої сталі.

Спальні місця (гамаки My Friend): Зручні та затишні гамаки для вашого котика, виготовлені з найкращих матеріалів для забезпечення максимального комфорту.

Будиночки для котів: ціна ексклюзивного виробника з Дніпра - доставка у всі регіони нашої країни. Чарівні будиночки тваринкам, де ваш кіт може почувати себе як в справжньому замку, захищено та комфортно.

Ліжка універсальні з фасадом із ясеня для котів та маленьких песиків: Стильні ліжка, які можуть служити не лише спальним місцем, але й місцем для відпочинку та ігор.

Іграшки з дерева для котиків: Натуральні, безпечні іграшки, які не лише розважатимуть вашого улюбленця, але й допомагатимуть йому зберігати здоровий спосіб життя.

Оберіть модель, колір і тіште своїх вихованців ексклюзивними виробами від майстерні My Friend!