Richi Dog - корм для собак натуральний, Вінницька область

Детальна інформація та консультації за тел. +38(063)383-80-01, +38(096)719-34-15 

Richi Dog - це більше, ніж просто корм для вашого чотирилапого друга. Цей натуральний корм розроблено, враховуючи потреби вашого собаки на кожному етапі життя.

У кожній упаковці (салямі) Richi Dog - тільки найкращі натуральні інгредієнти. 80% м'ясної сировини, рис та вода - це весь секрет нашого натурального рецепту.

Ми віримо в силу природи, тому Richi Dog не містить ніяких штучних барвників чи консервантів. Це гарантує максимальну безпеку та поживність для вашого песика.

Зручний формат салямі робить корм Richi Dog ідеальним вибором для зайнятих власників. Просто поріжте та годуйте свого хвостика, не витрачаючи додаткових зусиль на приготування.

Richi Dog від вінницького виробника - це не просто їжа, це джерело важливих поживних речовин для оптимального здоров'я та енергії вашого пухнастого друга. Спеціально розроблений склад враховує усі потреби собаки.

Оберіть Richi Dog для смачного, здорового та натурального харчування вашого песика. Бо він заслуговує лише на найкраще!

Строк придатності та умови зберігання: при температурі від 0°C до 25°C і відносній вологості повітря 75%-80% не більше, ніж 6 months (місяців).

Корм у відкритому пакуванні зберігати в холодильнику не довше, ніж 48 h(год).

Порція корму повинна бути кімнатної температури.