Запрошуємо до розплідника From Zbarazh Castle (м. Збараж, Тернопільська область) – вашого надійного партнера у виборі найкращого чотирилапого друга.

Консультації щодо придбання цуценят за тел. +38(098)457 23 46, +38(063)287 44 30

Придбати цуценят від розплідника From Zbarazh Castle – це обрати не просто домашнього улюбленця, а вірного супутника життя. Ми пропонуємо цуценят наступних порід:

Сибірський Хаскі

Чау-чау

Шарпей

Цвергпінчер

Цвергшнауцер

Ми – команда досвідчених кінологів, які з великою любов'ю та відданістю займаються розведенням собак. Офіційно зареєстровані в КСУ з 2018 року, ми гарантуємо якість та високий стандарт усіх наших вихованців.

Ми прагнемо забезпечити вам не лише чудового улюбленця, але й весь пакет документів. Інформацію про наших вихованців, умови придбання та доставки можна знайти на наших офіційних сторінках у Facebook https://www.facebook.com/castlehill87 та Instagram @fromzbarazhcastle_kennel.

В нашому розпліднику From Zbarazh Castle працюють справжні професіонали, готові поділитися своїм досвідом та порадами з вами. Ми підтримуємо вас на всіх етапах виховання та догляду за вашим новим членом родини.

From Zbarazh Castle – ваш ключ до світу найкращих собачих друзів!