Клініка «Прайд» - місце, де працюють чудові фахівці у сфері ветеринарії. Домашні тваринки не скажуть де їм болить, тому лікувати їх набагато складніше ніж людей. Тому перед ветеринарами постає завдання відчувати та розуміти братів наших менших. Працівники клініки знають як важливо вчасно надати своїм чотирилапим клієнтам допомогу, а господарям доступно пояснити які маніпуляції потрібно провести зі своїм улюбленцем. Трапляються випадки, коли власники тварини не знають що зробити або не мають можливості приїхати в клініку, тоді ветеринари можуть швидко приїхати на виклик.

Денні або нічні виклики ветеринара у Львові оформлюються за тел. +38(067) 737-28-45.

Ветеринари клініки «Прайд» регулярно проходять підготовку з метою підвищення кваліфікації, стають учасниками семінарів та конференцій, отримають безліч нових знань у ветеринарії. Це дозволяє постійно впроваджувати та використовувати отримані знання у діагностиці та лікуванні різних видів захворювань домашніх, сільськогосподарських та інших тварин.

У клініці ретельно проводять первинні та повторні огляди тварин, а всі додаткові діагностичні маніпуляції зручно робити одразу на місці. Тому результати діагностики тварини одразу надходять до ветеринарного лікаря і він призначає відповідне лікування або скеровує до ветеринара вузької спеціалізації.

Клініка «Прайд» надає такі види послуг: первинний огляд тварини та діагностування проблем зі здоров’ям, дерматологічні обстеження, ортопедичні та травматологічні операції, профілактика захворювань та легкі у розумінні консультації, ефективні реанімаційні заходи, лікування різних інфекцій та інше.

Переходьте за посиланням http://pride.lviv.ua/, де ще більше інформації про наш прайд.

Ультразвукове дослідження застосовується спеціалістами клініки «Прайд» з метою визначення наявності патологій органів малого таза, діагностування вагітності, ендокринної, травної та сечостатевої систем організму, молочних залоз, для офтальмологічних та абдомінальних досліджень. «УЗД» набув великої популярності у ветеринарній медицині, оскільки процедура досить легка у користування, доступна та безпечна. Результати цих досліджень мають високу правдивість, а сама процедура проходить швидко і комфортно для улюбленця.