«Ветіко» — це ветеринарна клініка у місті Львів з найсучаснішими методиками та підходами до лікування домашніх тварин.

Фахівці клініки постійно працюють над вдосконаленням своєї кваліфікації у ветеринарній медицині, відвідуючи міжнародні конгреси та семінари. Багаторічний досвід спеціалістів клініки допомагає поставити швидко вірний діагноз чотирилапим клієнтам та визначити курс лікування.

Встановлене сучасне обладнання у ветклініці дозволяє медичному персоналу одразу на місці проводити ультразвукове діагностування, рентген, ехокардіографію та електрокардіографію серця.

Комфортний стаціонар забезпечить тваринок належною увагою й медичною допомогою з цілодобовим наглядом. Ветеринари львівської клініки "Ветіко" зроблять усе необхідне, щоб ваш чотирилапий друг скоріше одужав та почував себе добре.

Ветклініка «Ветіко» надає наступні види ветеринарних послуг у Львові: вакцинація домашніх улюбленців, анестезія, вимірювання артеріального тиску тварин, хірургічні операції різним тваринам, стоматологія для тварин, акушерство та гінекологія домашніх улюбленців.

З повним переліком ознайомтесь за посиланням http://vetiko.com.ua/

У клініці є мобільна бригада, яка здійснює виїзди до чотирилапих пацієнтів додому, а викликати її можна за тел. +38(097) 70-108-09

Медичний персонал ветклініки завжди радий бачити чотирилапих пацієнтів здоровими та щасливими, а їх господарів усміхненими!

Записатись на прийом до ветеринара у клініці «Ветіко» за тел. +38(097) 70-10-809