Ветсервіс, мережа ветеринарних клінік м. Львів

Записа на консультацію до ветеринара за тел. +38(067)743-86-40

Наша мережа ветеринарних клінік пропонує повний спектр послуг для догляду за тваринами, зробивши ваш візит до нас приємним та надійним досвідом. В нашому арсеналі ви знайдете все необхідне для повноцінного життя та довголіття вашого улюбленця.

Послуги Ветсервіс:

Консультація ветеринара: Наші кваліфіковані лікарі готові відповісти на всі ваші питання та надати професійну консультацію щодо здоров'я та догляду за твариною.

Чіпування тварин: Забезпечте безпеку та знайдіть свого втраченого друга завдяки чіпуванню, яке ми проводимо за стандартами найвищої якості.

Оформлення документів для виїзду за кордон: Ми вам допоможемо легко та швидко оформити всі необхідні документи для подорожі вашого улюбленця за кордон.

Вакцинація: Захистіть вашого пухнастого друга від найнебезпечніших хвороб завдяки нашим вакцинаційним програмам.

Стаціонар для тварин: Наш стаціонар оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє пацієнтам швидко відновлюватися після операцій та процедур.

Стоматологія для тварин: Забезпечте вашому улюбленцеві здоровий та сильний прикус завдяки нашим стоматологічним послугам.

УЗД діагностика для собак і котів: Використовуючи сучасні технології, ми проводимо ультразвукове дослідження для точної діагностики.

Терапія та акушерство: Наші фахівці готові забезпечити високоякісну терапію та допомогу вагітним тваринам.

Хірургія: Використовуючи передові технології, ми проводимо різноманітні хірургічні втручання з максимальним комфортом для пацієнтів.

Лабораторна діагностика та офтальмологія для домашніх тварин: Здійснюємо точну лабораторну діагностику та надаємо послуги офтальмології для догляду за зором вашого улюбленця.